Dutcholdskool
Dutcholdskool
ts.dutcholdskool.nl
icon Dutcholdskool
branch icon Games
branch branch icon The Division / Depth / The Forest
branch branch branch icon Alpha Squad
branch branch branch icon Beta Squad
branch branch icon Factorio / Payday / H&G / Unturned
branch branch branch icon Centycore / Reinout
branch branch branch icon Flameboy/Kilian
branch branch branch icon Seppuku // Erik
branch branch icon Battlefield 1-4
branch icon Minecraft
branch branch icon Jelle aka Treespirit
branch branch icon Lisa (XLLisa)
branch branch icon the xtreme22/ Boy Goedegebuure
branch branch icon Survival
branch branch icon Skywars/eggwars
branch branch icon UHC Lobby
branch branch branch icon Team 1
branch branch branch icon Team 2
branch branch branch icon Team 3
branch branch branch icon Team 4
branch branch branch icon Team 5
branch branch branch icon Team 6
branch branch branch icon Team 7
branch icon Café 't Hoekje
branch branch icon Tafel 1
branch branch icon Tafel 2
-------------------------------
branch icon Wachtruimte icon
branch icon Staff icon
6 / 128
TOETREDEN TOT SERVER
Status bijgewerkt 3 mins ago
  • {{ slide.text }}

    {{ b.text }}

    {{ slide.text }} UHC{{ UHC.amount }}

    • {{ untill_uhc.d }} D
    • {{ untill_uhc.h }} H
    • {{ untill_uhc.m }} M
    • {{ untill_uhc.s }} S
    Nu bezig

    {{ slide.text }}

mc.dutcholdskool.nl
{{ server.online + '/' +server.max + ' players' }}
Staff Players | hover to see player heads
Copy ip

Laatste draadjes

Evenementen

Twitter feed

Fijne verjaardag!
Upcoming birthdays (11)
Verjaardag op Thu 27 Jul, 2017
Verjaardag op Sat 29 Jul, 2017
Verjaardag op Sun 30 Jul, 2017
Verjaardag op Tue 01 Aug, 2017
Verjaardag op Thu 03 Aug, 2017
Verjaardag op Thu 03 Aug, 2017
Verjaardag op Fri 04 Aug, 2017
Verjaardag op Sun 06 Aug, 2017
Verjaardag op Thu 10 Aug, 2017
Verjaardag op Tue 15 Aug, 2017
Verjaardag op Thu 17 Aug, 2017
Online gebruikers (1)
AankondigingAankondigingen